Markalama Deposu
Markalama sistemi yatırımı için erken diyorsanız MARKALAMA DEPOMUZDAN operatörlü veya operatörsüz markalama sistemi kiralayabilirsiniz.

Ana Sayfa  HIZLI ÜRÜN ARAMA  İletişim Formu  İletişim Noktalarımız  Bizimle Çalışın  Editorial  Yorumlarınız  SSS  Haberler  Promosyonlar 
Database error: seek(10) failed - result has 1 rows

 :: Markalama Referansları

 :: Markalama Haberleri
Lucas Elektrik Dotpeenator SA14 Nokta Vuruşlu Markalama Makinasını Teslim Aldı.
Ankara Nokta Vuruşlu Markalama
Nokta Vuruşlu Markalama Makinası ile Kabartmalı Etiket
 1 / 11 
 :: Markalama Soruları
Soru: Merhaba,
Lazerli markalama sistemleri ile ilgili birtakım araştırma yaptım.Yalnız yatırım amaçlı düşüncelerim olduğu için edindiğim bilgiler yeterli gelmedi.Sonuçta ciddi bir sermaye gerekiyor, bu işi yapmak için.
Bu makinayı alıp işyerini çalışır duruma getirdikten sonra;
1- Malzeme,ürün ve eşya olarak nelere işlem yapabilirim. (tamamını yazarsanız)
2- Hangi sektörlerden, meslek gruplarından iş alabilirim.
3- Makinanın çalışma alanı noktasında pazar büyüklüğü, bendeki soru işaretlerini giderebilecek düzeydemi.
4- Birde şunu öğrendim. Lazerli markalama cihazının kalemlerin üzerine yazı yazdığını, ama bu yazıyı matbaacı arkadaşın daha basit şekilde yazabildiğini biliyorum. Burada iş bulma noktasında daralma olmaz mı?

Ayrıca 7-10 şubat tarihindeki fuarı ziyaret etmeyi düşünüyorum. O zamana kadar benim için önemli olan bu soruların cevabını açık bir şekilde verirseniz sevinirim.

Saygılarımla
İyi çalışmalar
Cevap: Sayın İlgili,
Öncelikle sistemlerimizi çalışır duruma getirmek sadece fişi pirize takarak kolay bir şekilde gerçekleşir. Dolayısıyla bizim sistemlerimizde, şayet FiberTower Serisi Q Anahtarlı Fiber Lazer ürünlerimizi düşünüyorsanız, çalışma sürecine geçmek için her hangi ek bir maaliyet üstlenmenize gerek kalmaz. Sorularınıza tek tek cevap vermeye çalışalım.
1-Q-Anahtalı FiberTower Serimizdeki Fiber Lazer Sistemlerimizle, yaklaşık endüstride kullanılan %90 oranında malzeme üzerine hassas ve ekonomik markalama operasyonlarınızı gerçekleştirebilirsiniz. Malzeme olarak saydam geçirgenliğe sahip olmayan bütün malzemeleri markalamnız ve oymanız mümkün. Yani organik ve inorganik, plastik veya metal nerdeyse bütün malzemeleri işleyebilirsiniz. Aynı sistemle hem alüminyumu (aloksallı, döküm vs), altını, bakırı, çeliği, az bulunan metalleri, saydam olmayan plastikleri, ahşap ürünleri markalayabilir, oyabilir ve 3 boyutlu işleyebilirsiniz. Şayet sistemlerimizden 20W Q Anahtarlı Fiber Lazer markalama sistemini seçerseniz kristal camada 3 boyut çalışma imkanını yakalamış olursunuz.
2-Markalama aşağı yukarı bütün sektör guruplarına hitap etmektedir. Ancak taşınabilir olan sistemlerimizi tercih ederseniz markalama operasyonlarında sizlere büyük avantaj sağlayacak olan "Yerinde Hizmet" veya "Yerinde Markalama hizmeti" de verme olasılığınız gerçekleşir. Bu rakiplere karşı büyük bir avantaj olacaktır . Örneğin, Otomotiv sanayi, Yedek Parça Sanayi, Tekstil Aksesuarları, Kuyumculuk Sektörü, Düğme Kalıbı İmali, Promosyon Ürünleri Sanayi, Turizm Sektörü, Metal, Plastik vs. Etiket İmalatı, Hayvancılık Sektöründe hayvan küpe imalatı, Özel Plastik Mühür kalıplarının imalatı ve markalanması, ve daha bir çok alanı hizmet verebileceğiniz sektörler içerisinde sayabiliriz.
3-Sektör ihtiyacı şu an için oldukça yüksek oranda. Tabi bu noktada sizlerin pazarlama ve kendinizi tanıtma kabiliyetiniz çok önemli. Bu konuda hangi şehirde hizmet vereceğiniz de çok önemli. Sizlere yukarda saymış olduğumuz sektörlerin gelişmiş olduğu noktalarda hizmet vermenizi öneririz. Örneğin büyük ve orta boyutlu işletmeler lazer makalama sistemlerine yatırım gerçekleştiriyorlar. Bu demektir ki ihtiyaç oldukça fazla ve dış tedarikciler ya talebe cevap vermiyor yada maaliyetlerini çok artıyor.
4-Matbağacı arkadaşınız acaba hangi teknikle markalama yapıyor. Şayet Elktro-Kimyasal yöntemle yapıyor ise, şablon hazırlaması ve her bir markalama operasyonunu el ile tane tane yapması gerekli. Ayrıca markalama içeriğide hep aynı olacaktır. Yani her bir farklı markalama içeriği için başka bir şablon. Bu yöntem hem ekonomik değil hemde uzun süre gerektiren bir operasyon ister. Lazer markalama sistemi ile karşılaştırma yapılmayacak bir teknolojidir. Artık bu sistemleri kullanan çoğu yatırımcı bahsetmiş olduğumuz sebeplerden dolayı lazer markalama sistem arayışları içerisindedir.

Sizleri fuar alanında karşılamaktan memnuniyet duyarız. Oluşabilecek ve eksik kalan sorularınıza cevap vermek dileğiyle.

© 2002-2013  SERMATEK MAKİNA SAN. ve DIŞ TİC. LTD. ŞTİ. 
  webdizaynir.com tarafından dizayn edilmiştir