Markalama Deposu
Markalama sistemi yatırımı için erken diyorsanız MARKALAMA DEPOMUZDAN operatörlü veya operatörsüz markalama sistemi kiralayabilirsiniz.

Ana Sayfa  HIZLI ÜRÜN ARAMA  İletişim Formu  İletişim Noktalarımız  Bizimle Çalışın  Editorial  Yorumlarınız  SSS  Haberler  Promosyonlar 

 Markalama teknolojisini belirleyiniz

 

lazer markalama, nokta vuruşlu markalama, Klişe markalama, kodlama, kazıma, kabartma, etiketleme teknolojileri "Lazer Kesim Tezgahları, Lazer Oyma Tezgahları, ve Lazer Kaynak Tezgahları"
Markalama Makinaları ve Teknolojileri

Fiber Lazer Kesme TezgahıTitan FLS 48 Yüksek kapasiteli ve Yüksek Teknoloji Fiber Lazer Kesme Tezgahı

Sistemimiz lazer kesme ve oyma endüstrisinde eşi benzeri görülmemiş kalite ve detay seviyesini başarmakta, alüminyumu, anodize alüminyumu, paslanmaz çeliği, karbon çeliğini, bakırı, pirinci, opak plastikleri (saydam olmayan), plakaları kesip oymakta, şablonlar çıkarmakta ve daha bir çok süreci aynı sistemle yerine getirmektedir. Titan FLS 48 Fiber Lazer kesme tezgahı değiştirilebilir bir dizilim sepetine sahip olup 250 psi’a kadar ki basınçlar altında N2, AR, veya O2 gazları yardımıyla çok verimli kesme süreçlerini destekleyebilmektedir. Kolay montaj özelliği sistemimize tak-çalıştır özelliği kazandırmakta ve işe başlangıç süreci çok hızlı gerçekleşmektedir.

Titan FLS 48 Fiber Lazer kesim tezgahı
üretim zamanını hızlandırmaya ve imalat maliyetlerini düşürmeye yardımcı olmaktadır. Fiber lazer sistemleri, satın alma ve bakım maliyetlerini düşürdüğü gibi bütün üretim kalitesini dramatik bir şekilde geliştirmektedir. Düşük enerji tüketimiyle yüksek çıktılı bir lazer gücü yatırım maliyetinin daha hızlı bir şekilde geri kazanımını sağlamakta olan daha düşük çalışma maaliyeti oluşturmaktadır. Entegre yazılım kontrollü direk tahrikli eksen hareketleri sayesinde Titan FLS 48 Fiber Lazer kesim tezgahı sizlere lazer kesme ve oyma işlemleri esnasında geniş miktarda detay işçilik sunmaktadır. Yazılım sizlerin kesme ve oyma amaçlı önceden hazırlanmış bir çözüm olarak herhangi bir resmi yüklemenize imkan vermektedir.
Titan FLS Fiber Lazer Kesim Tezgahı ayrıntıları için tıklayınız

SBM 1200 FL Fiber Lazer Kesme Oyma ve Markalama SistemiSBM1200 FL çok Amaçlı Lazer Kesme ve Oyma Sistemi

SBM1200FL Fiber Lazer Kesme Sistemi hareket kontrol sistemindeki son gelişmeleri, PC temelli CNC kontrolü ve Fiber Lazer Malzeme İşleme Teknolojilerini içeren sanat eseri bir dizayna sahiptir. Sistemimiz, CO2, N2 veya Ar dan oluşan yardımcı gazlar arasında otomatik şeçim yapma özellikli yazılım ile çalışan yüksek basınç altında kesme, bindirme koruması ve otomatik olarak odaklanma özellikleri ile donatılmış bir kafaya sahiptir.

SBM1200M Lazer Kesme ve Oyma Sistemi

 

SBM1200 M Lazer Kesme ve Oyma Sistemi

SBM 1200M Lazer Kesme ve Oyma Sistemimiz direk tahrikli hareket sistemime sahip uçan optikleri içeren CO2 lazeri ile donatılmış olarak sunulmaktadır. CO2 lazer ile donatılmış sistemimiz bir çok malzeme için yüksek hassasiyette kesme, kaynatma, oyma ve markalama operasyonlarını gerçekleştirmenizi sağlar.
SBM1200M CO2 Lazeri

 
SBM2800 Geniş Formatlı Fiber Lazer Model Kesme Sistemi

SBM2800 Geniş Formatlı Fiber Lazer Model Kesme Sistemi

SBM 2800 Geniş Format Lazer Model Kesme Sistemi gemi inşaası, silah sanayi, otomotiv ve havacılık endüstrilerinde uygulama alanlarına sahiptir. Sistem 3048 X 5067 mm boyutlarında ekstra genişlikte kesme alanına sahiptir.

Yüksek güçlü lazerlerle donatıldığında, bu sistem havacılık ve misil yüzeyleri için gerçek boyutlarında alüminyum (veya uçak sanayi sınıfı) metal levha komponentlerini kesebilir ve tabla alanının her bölgesinde yüksek üretim çıktısı ve emsalsiz hassasiyet sunar.

çok Kilowatlı Fiber lazerlerimiz sayesinde gerçek boyutta gemi gövde parçalarının kesimi daha fizibıl ve düşük maliyetli hale dönüşmüştür.

CO2 lazer ile donatıldığında, sistem şablon kağıtlarını (düz veya 304cm genişliğindeki ruloları), 0,635cm kalınlığında ve 121,92 x 243,84cm ebatlarında kontra plak ve suntaları ve 5 x 60 x 406cm ebatlarında selvi plakalarını kesebilme özelliğine sahip olmaktadır. Kağıt rulolar için otomatik besleme ve boşaltma fonksiyonu opsiyoneldir.

SBM Fiber Lazer Kesme Robotu

Fiber Lazer Kesme Robotu

Fiber Lazer Robotu özellikle kesme ve kaynak uygulamaları için otomsayon ve entegrasyona uygundur. Yüksek Kilowatlı bir yelpazede sunulan Fiber Lazerler üreticiler için dinamik malzeme işleme kabiliyetlerini ön plana çıkarmaktadır. Bu müşterilerin istekleri doğrultusunda konfigüre edilen lazerler esneklik, güvenilirlik ve kaliteyi bir arada sunmaktadır. Yatırım üzerindeki optimum kazanç bu tamamiyle programlanabilen lazer makinaları ile garanti edilmektedir.
  • 5000 wat'a kadar Yüksek Güçte Fiber Lazer.
  • Metal Yüzeylerin kesimi için kapasitif sensör.
  • Yeni jenerasyon endüstriyel lazer ekipmanı.
  • çok eksen esnekliğine sahip fiber lazer. 
  • Yüksek yansıtıcı yüzeye sahip metal kesimi için optik izalatör.
  • Programlama ve süreç eğitimi amacıyla entegre similasyon ışık.
  • Makinaya müdehale, süreç uygulamaları ve malzeme yükleme ve boşaltmada mükemmel performans.
  • Robot kolu Markaları: ABB, KUKA, Panasonic.

çok Eksenli Fiber Lazer Robot Kesim Uygulamasını izlemek için tıklayın

 
 :: Markalama Referansları

 :: Markalama Haberleri
Lucas Elektrik Dotpeenator SA14 Nokta Vuruşlu Markalama Makinasını Teslim Aldı.
Ankara Nokta Vuruşlu Markalama
Nokta Vuruşlu Markalama Makinası ile Kabartmalı Etiket
 1 / 11 

 :: Markalama Yorumları

" ISO 9001 çalışması içerisinde bulunan izlenebilirliğin sağlanması için gerekli olan markalama işlemi için fonksiyonel bir cihaza ihtiyacımız vardı.
Üretim çeşitliliği nedeniyle heran farklı bir markalama yazısı kısa sürede yazılabilmeliydi çünkü markalama üretimin belli bir noktasında yapılıyordu ve işi yavaşlatmamalıydı .
MarkalamaDünyasi tavsiyeleri ile CNC PİN markalama cihazını aldık ve istediğimiz bütün şartları sağladığını gördük.MarkalamaDünyasi'nin cihaz kullanımı ile ilgili verdiği eğitim ile çok kısa sürede cihaz devreye alındı.
 "
KALİTE YÖNETİCİSİ - Ayşen ÖZDEMİR

SERİİŞ METAL

 1 / 1 

 :: Markalama Soruları
Soru: Merhaba..

Ingilizcesi Laser Engraving olan terimin turkce karsiligi nedir acaba? Lazer markalama gibi duruyor ama internet üzerinden gördüğümüz kadari ile markerlarin üzerinde herhangi bir oyma yada benzeri bir sey yok.. Aşağida vereceğim orneklerin benzerlerini yapmak icin ne tip bir markalama sistemi gereklidir.

"http://gallery.razalife.net/ main.php/ laser_engraving/ CK_DM1.jpg.html"
"http://gallery.razalife.net/ main.php/ laser_engraving/ blackDynastyluuxe.jpg.html"
"http://gallery.razalife.net/ main.php/ laser_engraving/ ck_freemont_dye.jpg.html"

şimdiden teşekkürler
Cevap: Engraving kelimesinin karşılığında Türkçemizde engravürleme tabiri kullanılmaktadır. Bu işlem kısaca oymacılıktır. Lazer sistemleri ile çok yüzeysel markalama işlemleri(boya kaldırma, ablasyon vs.) yapılabildiği gibi uygulama yüzeyinden malzemeyi kaldırarak 3 veya 2 boyutlu olarak oyma işlemleride yerine getirebilir. Lazerler bu fonksiyonlara ek olarak kesme, kaynak yapma, eğme vs. gibi fonksiyonları yerine getirmek içinde konfigüre edilmektedirler. Resimde renkli aloksal kaplı yüzeylerden bu tabakanın en dış kısmı lazerle kaldırılarak yapılmış lazer markalama örnekleri gözükmektedir. Bu işlemleri sunabileceğimiz Fiber ve CO2 lazerlerle yapabilirsiniz veya müşterilerimizin kullanmış olduğu lazerlerimizde yaptırabilirsiniz.

© 2002-2013  SERMATEK MAKİNA SAN. ve DIŞ TİC. LTD. ŞTİ. 
  webdizaynir.com tarafından dizayn edilmiştir