stardevelop.com Live Help Accept Decline Close

Markalama Deposu
Markalama sistemi yatırımı için erken diyorsanız MARKALAMA DEPOMUZDAN operatörlü veya operatörsüz markalama sistemi kiralayabilirsiniz.

Ana Sayfa  HIZLI ÜRÜN ARAMA  İletişim Formu  İletişim Noktalarımız  Bizimle Çalışın  Editorial  Yorumlarınız  SSS  Haberler  Promosyonlar 
 Our Locations
  1 of 1 
SERMATEK (Servis, Makina ve Teknoloji) Makina San ve Dış Tic. Ltd. Şti., kurulumundan beri, bütün Türkiye de geniş yelpazedeki endüstriyel uygulamalara benzersiz bir çeşitlilikte akıllı, hassas mühendislik teknolojileri ve çözümleri sunarak markalama ve lazer işleme teknolojileri alanında en çok tercih edilen ve en çok güvenilen imalatcısı ve hizmet sağlayıcısı olarak hızla ilerlemektedir. SERMATEK bünyesinde çalışan imalat, satış ve servis mühendislerinin toplam deneyimi geçmişlerindeki Türk Takım Tezgahları sektöründeki deneyimleri ile beraber 15 yılı aşkındır. Üretici firmalarımızın yegane atanmış Türkiye distribütörü ve aynı zamanda lazer, nokta vuruş, klişe ve karekod okuyucu ürünlerin ISO 9001:2008 ve CE Standartlarına uygun lider imalatcısı olarak, farklı yelpazede markalama ve lazer işlem sistemleri sunmakta ve farklı endüstrilerde faaliyet gösteren müşterilerimize komple anahtar teslimi projeler üretmekteyiz: sistem belirleme, kaynak üretimi, arayüzeylerin oluşturulması ve her bir bağımsız uygulamayı destekleyecek ekipmanların onaylanması. Takım tutma, fikstür ve takım seçimi süreçlerinden robot yükleme ve eğitime kadar, kurulumunu gerçekleştirdiğimiz makina ve sistemlerin, ilk günden müşterilerimizin parçalarını mümkün olan en yüksek verimlilikte işlemesini sağlamaktayız. İhtiyaca göre sofistike hassas metal işleme ve markalama tezgahlarının, üretici firmalarımızın benzersiz ve yüksek kaliteli teknolojisinin, deneyim ve bilgimizin vermiş olduğu avantajla SERMATEK in en karmaşık zorlukların üstesinden gelerek daha verimli lazer işleme süreçleri ve markalama çözümleri üretmesi mümkün olmaktadır.

Müşterilerimizin lazer işleme süreçleri ve markalama gereksinimleri ne olursa olsun, Uygulama Ekibimiz SERMATEK in imal ve temsil ettiği ürünlerle müşteri parçalarını benzersiz işleyecek ve markalayacak derecede en iyi mühendislik çözümünü sunduğunu garanti etmek amacıyla seçim süreci boyunca müşteri mühendisleri ile beraber yakın iş birliği içerisinde çalışır: fizibilite çalışmalarından sistem ve ekipman belirlemeye ve projelerin onaylanması safhalarına kadar. Anahtar teslimi lazer işleme sistemleri ve markalama uygulamaları için SERMATEK in deneyimli makina mühendisleri müşterilerimizin verimlilik oranları, koşulları, müşteri sahasındaki gerekli alan miktarı ve personellin deneyimini yansıtan detaylı mühendislik raporları hazırlar. Bahis konusu bu raporlar, teknik kriterlerine uygun olarak müşterilerimizin istemiş olduğu adetlerde parçaların optimum olarak hangi lazer işleme ve markalama yöntem ve sistemleri ile işleneceklerinin belirlenmesinde önemli rol oynar. Dahası, raporlar işleme sürecini desteklemek için gerekli yardımcı ekipmanların maliyeti, teknik özellikleri ve imalatcısı hakkında önemli belirleyicidir. Ve, SERMATEK in uzman teknik desteği belirlenen süreç teklif edildikten sonra devam eder. Servis Mühendislerimizle beraber Uygulama Ekibimiz sistemlerin müşteri sahasına teslimatı ve kurulumu esnasında hazır bulunarak bütün ekipman arayüzlerini birleştirir, programları kurar, örnek iş programlarını oluşturur, süreci müşterilerimize ispat eder ve programcı ile operatörleri eğitir.
İZMİR.
Karacaoğlan Mah. 6157/1 Sok.
19/3 Işıkkent, Bornova, İzmir
TEL: +90 (232) 472 23 43 PBX
FAX: +90 (232) 472 23 45
GSM: +90 (533) 572 59 87
E-Posta:info@markalama.com
İSTANBUL - İletişim Bürosu
Başakşehir Konutları 4. Etap
1.Kısım D40 Blok Dr:02
Başakşehir / İSTANBUL
TEL:+90 (212) 487 10 18
GSM: 0 (533) 572 59 87
E-Posta:info@markalama.com
    1 of 1 

 :: Marking Referances

 :: News on Marking
Lucas Elektrik Dotpeenator SA14 Nokta Vuruşlu Markalama Makinasını Teslim Aldı.
Ankara Nokta Vuruşlu Markalama
Nokta Vuruşlu Markalama Makinası ile Kabartmalı Etiket
 1 of 11 
 :: Marking FAQs
Question: Merhaba..

Ingilizcesi Laser Engraving olan terimin turkce karsiligi nedir acaba? Lazer markalama gibi duruyor ama internet üzerinden gördüğümüz kadari ile markerlarin üzerinde herhangi bir oyma yada benzeri bir sey yok.. Aşağida vereceğim orneklerin benzerlerini yapmak icin ne tip bir markalama sistemi gereklidir.

"http://gallery.razalife.net/ main.php/ laser_engraving/ CK_DM1.jpg.html"
"http://gallery.razalife.net/ main.php/ laser_engraving/ blackDynastyluuxe.jpg.html"
"http://gallery.razalife.net/ main.php/ laser_engraving/ ck_freemont_dye.jpg.html"

şimdiden teşekkürler
Answer: Engraving kelimesinin karşılığında Türkçemizde engravürleme tabiri kullanılmaktadır. Bu işlem kısaca oymacılıktır. Lazer sistemleri ile çok yüzeysel markalama işlemleri(boya kaldırma, ablasyon vs.) yapılabildiği gibi uygulama yüzeyinden malzemeyi kaldırarak 3 veya 2 boyutlu olarak oyma işlemleride yerine getirebilir. Lazerler bu fonksiyonlara ek olarak kesme, kaynak yapma, eğme vs. gibi fonksiyonları yerine getirmek içinde konfigüre edilmektedirler. Resimde renkli aloksal kaplı yüzeylerden bu tabakanın en dış kısmı lazerle kaldırılarak yapılmış lazer markalama örnekleri gözükmektedir. Bu işlemleri sunabileceğimiz Fiber ve CO2 lazerlerle yapabilirsiniz veya müşterilerimizin kullanmış olduğu lazerlerimizde yaptırabilirsiniz.

© 2002-2013  SERMATEK MAKİNA SAN. ve DIŞ TİC. LTD. ŞTİ. 
Designed by  webdizaynir.com