stardevelop.com Live Help Accept Decline Close

Markalama Deposu
Markalama sistemi yatırımı için erken diyorsanız MARKALAMA DEPOMUZDAN operatörlü veya operatörsüz markalama sistemi kiralayabilirsiniz.

Ana Sayfa  HIZLI ÜRÜN ARAMA  İletişim Formu  İletişim Noktalarımız  Bizimle Çalışın  Editorial  Yorumlarınız  SSS  Haberler  Promosyonlar 

 Detaylı Arama

Kategory 

Aranacak Kelime 

Sıralama kriteri 

Her sayfadaki kayıt sayısı 

Bütün Başlıkları göster

 SSS Listesi
Toplam kayıt sayısı:  36
    1 2 3 4 / 4 
CNC Pin Markalama Sistemleri  
Soru
Yumuşak ve orta sertlikteki iş parçası için en uygun ayar nedir? 
Cevap
Öncelikle, PH sistemi ve sivri uçlu PH16 pini bu tür uygulamalar için iyi seçim olacaktır. Daha sonra, "DOT" fontunu seçiniz. Bu font, iş parçası üzerinde oluşacak darbeyi minimuma düşürecek şekilde tasarlanmıştır. Son olarak, pin ucu ile iş parçasının yüzeyi arasındaki mesafe dikkatli bir şekilde ayarlanmalıdır.
CNC Pin Markalama Sistemleri  
Soru
LP sistemini kullanırken, 'DOT' fontu ile çalışamıyorum. Benim Marksmanımın tamiremi ihtiyacı var? 
Cevap
u durum arıza ile ilgili değildir. Kendine özgü mekanizmasından dolayı neyazıkki bu system size DOT fontunu kullanma olanağı sağlayamaz.
CNC Pin Markalama Sistemleri  
Soru
Bazen F3 modunda X ve Y değerini değiştiremiyorum. Mesele Nedir? 
Cevap
Caps Lock tuşuna basıp bu fonksiyonu inaktif duruma getiriniz.
CNC Pin Markalama Sistemleri  
Soru
Markalama kafası X ve Y limit sensörlerine sahip değil. Şayet X ve Y kordinatlarını ayarlarken hata yaparsam pin bloğu Lineer Minyatür kızakların sonuna çarpıyor? 
Cevap
Markalama kafası böyle bir durumla karşılaşmayacak şekilde dizayn edilmiştir. Lineer Minyatür Kızakların sonunda, pin bloğunu durduracak stoperler mevcuttur. Fakat böyle bir durumla karşılaşırsanız, once "stop" butonuna daha sonrada pine sıfır noktasını tanıtmak için "reset" tuşuna basmanızı tavsiye ederiz.
CNC Pin Markalama Sistemleri  
Soru
Mekanik çizimleri alabilirmiyim? 
Cevap
Elbette. Makinaların ve parçaların bütün mekanik çizimleri PDF dosyası şeklinde verilmekte veya faxla tarafınıza gönderilebilinmektedir. Lütfen MarkalamaDünyası merkez ofisi ile veya bölge bayiniz ile irtibata geçiniz.
CNC Pin Markalama Sistemleri  
Soru
Markalama derinliğini nasıl ayarlayabilirim? 
Cevap
Markalama derinliği (pinin ucu ile markalama yüzeyi arasındaki mesafe) normalde hava basıncı ile ayarlanmaktadır. Ek olarak F5 modu ile markalama hızını (Minspd) düşürmek daha derin markalama elde etmek için iyi bir yöntemdir. Alternatif olarak, 0.3mm çapındaki pin ucuna sahip markalama pinini seçimi daha derin markalama sonuçlarını elde etmenizi sağlayacaktır.
    1 2 3 4 / 4 
 :: Markalama Referansları
 :: Markalama Haberleri
Lucas Elektrik Dotpeenator SA14 Nokta Vuruşlu Markalama Makinasını Teslim Aldı.
Ankara Nokta Vuruşlu Markalama
Nokta Vuruşlu Markalama Makinası ile Kabartmalı Etiket
 1 / 11 

 :: Markalama Yorumları

" ISO 9001 çalışması içerisinde bulunan izlenebilirliğin sağlanması için gerekli olan markalama işlemi için fonksiyonel bir cihaza ihtiyacımız vardı.
Üretim çeşitliliği nedeniyle heran farklı bir markalama yazısı kısa sürede yazılabilmeliydi çünkü markalama üretimin belli bir noktasında yapılıyordu ve işi yavaşlatmamalıydı .
MarkalamaDünyasi tavsiyeleri ile CNC PİN markalama cihazını aldık ve istediğimiz bütün şartları sağladığını gördük.MarkalamaDünyasi'nin cihaz kullanımı ile ilgili verdiği eğitim ile çok kısa sürede cihaz devreye alındı.
 "
KALİTE YÖNETİCİSİ - Ayşen ÖZDEMİR

SERİİŞ METAL

 1 / 1 

© 2002-2013  SERMATEK MAKİNA SAN. ve DIŞ TİC. LTD. ŞTİ. 
  webdizaynir.com tarafından dizayn edilmiştir