Markalama Deposu
Markalama sistemi yatırımı için erken diyorsanız MARKALAMA DEPOMUZDAN operatörlü veya operatörsüz markalama sistemi kiralayabilirsiniz.

Ana Sayfa  HIZLI ÜRÜN ARAMA  İletişim Formu  İletişim Noktalarımız  Bizimle Çalışın  Editorial  Yorumlarınız  SSS  Haberler  Promosyonlar 
Markalama Dünyası ile çalışmak istermisiniz?
MarkalamaDünyasi ekibiyle çalışmak istermisiniz?
SERMATEK Satış ve Pazarlama ağında görevlendirilmek üzere herhangi bir pozisyon açığında değerlendirmeye alınacak Ferdi veya Tüzel kimliğe sahip kişi ve kuruluşları tanımak istiyor. Şayet bu sitede görmüş olduğunuz ürün ve hizmetlerin pazarlama ve satış ekibinde yer almak istiyorsanız aşağıdaki formu doldurunuz.
Sizlere tanışmak dileğiyle.
  ile belirlenen alanların doldurulması mecburidir.
Başvuru Formu
İsim Soyisim
Şirket İsmi

Şirket Adresi

E-Posta
Tel. No.  
Faks No.  
Mobil Tel. No.  
Ülke  
Şehir
Notunuz
Dosya veya Resim Yükle

 :: Markalama Referansları

 :: Markalama Haberleri
Lucas Elektrik Dotpeenator SA14 Nokta Vuruşlu Markalama Makinasını Teslim Aldı.
Ankara Nokta Vuruşlu Markalama
Nokta Vuruşlu Markalama Makinası ile Kabartmalı Etiket
 1 / 11 

 :: Markalama Yorumları

" ISO 9001 çalışması içerisinde bulunan izlenebilirliğin sağlanması için gerekli olan markalama işlemi için fonksiyonel bir cihaza ihtiyacımız vardı.
Üretim çeşitliliği nedeniyle heran farklı bir markalama yazısı kısa sürede yazılabilmeliydi çünkü markalama üretimin belli bir noktasında yapılıyordu ve işi yavaşlatmamalıydı .
MarkalamaDünyasi tavsiyeleri ile CNC PİN markalama cihazını aldık ve istediğimiz bütün şartları sağladığını gördük.MarkalamaDünyasi'nin cihaz kullanımı ile ilgili verdiği eğitim ile çok kısa sürede cihaz devreye alındı.
 "
KALİTE YÖNETİCİSİ - Ayşen ÖZDEMİR

SERİİŞ METAL

 1 / 1 

 :: Markalama Soruları
Soru: Lazerle su ısıtılması imkanı var mıdır?
Cevap: Su kuvvetli bir şekilde infrared radyasonu absorbe eder. Infrared radyasyon EM spekturumu içerisindeki kırmızı renkli ışıktan bir sonraki aşamadır. Küük bir miktarda gözle görülebilir kırmızı ışın bile su tarfından abzorbe edilir. Bu durum göl ve okyanusta olduğu gibi büyük su kütlelerinin maviye benzer bir hal almasını sağlar.
O zaman sormamız gereken hangi tipdeki lazer Infrared ışın çıkarır?.. Örneğin CO2 lazeri.....
Lazerle su moleküllerine photon ile atış yaparsınız. Bu durumda molekül içerisindeki elektronlar photonları absorbe ederek daha yüksek enerji seviyesine taşınacaklardır.
Aynı zamanda bir lazer suyu buharlaştırabilir. Ancak su buharlaşmadan önce çok büyük miktarlarda enerjiyi absorbe edecektir.
2KW lık bir lazerle nasıl kahveyi ve suyu ısıttıklarını görmek için aşağıdaki linki ziyaret edebilirsiniz.
http://www. youtube.com/watch?v=jMfY1H_MSyY

© 2002-2013  SERMATEK MAKİNA SAN. ve DIŞ TİC. LTD. ŞTİ. 
  webdizaynir.com tarafından dizayn edilmiştir